Specjalista ds. oceny oferty klasy biznesowej

Location:
Świebodzin (Polska)
Job function:
Sprzedaż
Limitation:
2024-11-27

TWOJE ZADANIA

  • Analizowanie potencjału rynkowego dla produktów klasy biznesowej oraz modyfikowanie zapytań ofertowych pod kątem ich realizacji, terminów, kosztów i wymagań wagowych;
  • Opracowywanie i zatwierdzanie dokumentacji niezbędnej do składania ofert;
  • Konfigurowanie i nadzorowanie ustawień produktów w ramach tworzenia ofert premium;
  • Uczestniczenie w prezentacjach fotel biznesowych i spotkaniach z klientami;
  • Przyczynianie się do zarządzania i rozwoju inżynieryjnego platform produktowych, wspierając istniejące oraz inicjując nowe projekty produktów biznesowych.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne;
  • Doświadczenie zawodowe techniczne w dziale sprzedaży lub obsługi klienta;
  • Bardzo dobra znajomość produktów klasy biznesowej;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Gotowość do międzynarodowych podróży służbowych i kompetencje międzykulturowe;

BENEFITS

Persönlicher Betreuer
Übertarifliche Leistungen & Zuschüsse
Corporate Benefits Programm
Bezuschusste Kantine
RECARO Akademie & Karrierepfade
Kostenloses Fitness-Studio

KONTAKT

Małgorzata Morawska
malgorzata.morawska@recaro-as.com
Twoje dane osobowe będą traktowane poufnie.