Zainspiruj się RECARO

Wspieraj nas w naszych ambitnych planach. Niech RECARO Cię zainspiruje. Dołącz do nas w fascynowaniu milionów klientów na całym świecie.

W RECARO świadome planowanie kariery polega na opracowaniu starannie uzgodnionego planu działania dla każdego pracownika.

Akademia RECARO zapewnia dostęp do różnych wewnętrznych i zewnętrznych programów szkoleniowych, takich jak szkolenia tematyczne, kursy językowe i programy rozwoju dla kadry kierowniczej i pracowników o wysokim potencjale.

 

Rozwijaj się z nami

Globalny program zarządzania talentami 3P (Performance-Potential-Process) dodatkowo ułatwia indywidualnie dostosowane wsparcie dla naszej kadry kierowniczej i pracowników z potencjałem. Daje to naszym pracownikom atrakcyjne możliwości rozwoju kariery w całej Grupie RECARO.

Nasza wizja brzmi: "Nasi odpowiednio wykwalifikowani pracownicy są wysoce zmotywowani i dumni z bycia częścią Grupy RECARO".

Nasza misja brzmi: "Mamy najlepszą kulturę uczenia się, zarówno z punktu widzenia pracownika, jak i Pracodawcy".

Kariera menedżerska i projektowa: Promujemy nasze wewnętrzne Talenty i oferujemy roczny program rozwoju. Oprócz możliwości rozwoju w kierunku kariery menedżerskiej, oferujemy również możliwości w ramach ścieżki kariery projektowej.